Nicki Minaj na okładce Elle

Zobacz Nicki... zupełnie odmienioną!

Nicki Minaj raczej rzadko pojawia się na okładkach luksusowych magazynów, tym razem jednak będziemy mogli zobaczyć ją w kwietniowym wydaniu amerykańskiego Elle. Ale to nie wszystko – Nicki nie pojawia się tam w swojej zwyczajowej, kolorowej i krzykliwej stylizacji… Zamiast tego widać, że na potrzeby sesji przeszła prawdziwą metamorfozę! Nie zobaczymy jej z ustami pomalowanymi intensywnie różową szminką ani w getrach w panterkę, zamiast tego ma delikatny, niemal niewidoczny make-up i klasyczne ciuchy. Na okładce ma na sobie skórzaną kurtkę z ogromnym dekoltem i włosy w artystycznym nieładzie, w stylu „dopiero wyszłam spod prysznica”. Fotki wykonał Thomas Whiteside, a stylizacją zajął się Joe Zee, który jest dyrektorem kreatywnym amerykańskiego Elle.

fot. elle.com

Nie tylko dla fanów Minaj jej przemiana była zaskakująca, ale również… dla niej samej! Nicki przyznała, że pozując w tak naturalnym makijażu czuła się wręcz, jakby była naga, a sama sesja była dla niej przerażająca.

Ostatnio Nicki naprawdę rządzi – podbija listy przebojów, jest jurorką w amerykańskim „Idolu”, tworzy własne perfumy. Występ na okładce Elle to wisienka na torcie jej ostatnich sukcesów. W wywiadzie wyznała jednak, że życie nie zawsze ją rozpieszczało, a w podstawówce była dręczona przez koleżanki… „Dziewczyny urządziły mi piekło” – powiedziała. „Zawsze odgradzałam się murem – to był mój mechanizm obronny, i nadal tak jest. Zawsze spodziewam się ataku ze strony innych. To smutne”.
Wygląda jednak na to, że obecnie Nicki całkiem nieźle sobie radzi, pozostaje nam więc tylko trzymać kciuki za dalsze sukcesy!

A wam jak się podoba Nicki Minaj w naturalnej stylizacji?

Copyright: mtv.pl

Piątek, 15. Marca 2013

fb custom audience

adform