Skrillex gra dla Seleny!

Współpracował przy tworzeniu soundtracku do „Spring Breakers”

Już niedługo będzie można kupić płytę z soundtrackiem do filmu „Spring Breakers”, w którym zagrali m.in. Selena Gomez, Vanessa Hudgens i James Franco. Film opowiada historię czterech młodych lasek, które postanawiają napaść na sklep, żeby zyskać kasę na wakacje. Początkowo wszystko idzie jak z płatka, ale niestety wpadają w ręce policji. Z aresztu wykupuje je pewien nieznajomy facet (w tej roli James Franco). Okazuje się być gangsterem, który ma pewne plany co do dziewczyn… „Spring Breakers” to okazja, by zobaczyć Selenę w nietypowej dla siebie roli niegrzecznej dziewczyny, która pakuje się w naprawdę poważne tarapaty!

Film cieszy się rewelacyjnymi recenzjami, a wyreżyserowany jest przez „cudowne dziecko kina”, czyli Harmony’ego Korine’a, znanego m.in. dzięki głośnemu filmowi „Dzieciaki”. To jednak nie koniec nazwisk przyciągających uwagę, bowiem soundtrackiem do „Spring Breakers” zajął się… sam Skrillex! Na krążku ze ścieżką dźwiękową znajdą się jego kawałki, które pojawiają się w filmie, ale też całkiem nowe numery.

fot. Getty Images

Oprócz swoich własnych utworów, do albumu dodał także kompozycje innych raperów, takich jak Gucci Mane czy Waka Flocka Flame. Skrillex użył też nieco spokojniejszego numeru Ellie Goulding „Lights”, który zamyka cały soundtrack. Płytę z muzyką będzie można kupić od 25 marca, a premiera filmu zaplanowana jest na 5 kwietnia.

Wygląda na to, że możemy się spodziewać hitu! Jak myślicie?

Copyright: mtv.pl

Czwartek, 14. Marca 2013

fb custom audience

adform