Liam Payne chce do domu?

Coraz bardziej tęskni za rodzinnymi stronami

Odkąd w 2010 roku chłopaki z One Direction pojawili się w “The X Factor”, ich życie zmieniło się diametralnie. Błyskawiczna sława, koncerty, tysiące fanek, ale i mnóstwo nowych obowiązków sprawiają, że czasem są tym wszystkim po prostu zmęczeni… Tymczasem 1D jest teraz w trakcie trasy koncertowej i raczej nieprędko będą mieli wolne! Liam Payne wyznał niedawno, że coraz bardziej tęskni za swoimi rodzinnymi stronami, bo od paru lat nie miał zbyt wiele okazji do tego, by je odwiedzić.

W jednym z wywiadów powiedział: „Strasznie tęsknię za moim rodzinnym miastem. Po udziale w X Factorze zostaliśmy dosłownie wyciągnięci z domów i nie mieliśmy pojęcia, że już nie wrócimy tam na dobre. Ledwie mamy czas, żeby czasem odwiedzić swoje strony, więc tęsknię za Wolverhampton”.

Liam przyznał też, że czasami brakuje mu po prostu… normalnego życia – takiego jak chodzenie do szkoły, na zakupy, czy siedzenie na kanapie przed telewizorem. O tęsknocie za szkołą powiedział: „Nienawidziłem jej, gdy tam byłem i myślałem, że chodzenie do szkoły to ciężka praca, ale dopiero teraz wiem, czym ciężka praca może być naprawdę”.

Jednak pomimo tego wszystkiego, Liam nie ukrywa też, że jest bardzo wdzięczny za to wszystko, co dziś osiągnął. I nic dziwnego – mało kto mógłby choćby pomarzyć o takiej karierze jak chłopaki z 1D!

Jak myślicie – faktycznie ma na co narzekać?

fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Środa, 13. Marca 2013

fb custom audience

adform