Nowy film o Larze Croft!

Powstanie ekranizacja najnowszej części gry

Dopiero co swoją premierę miała najnowsza część kultowej gry „Tomb Raider”, a już mówi się o planach ekranizacji. Pełnometrażowy obraz ma być oparty na fabule gry, co oznacza, że główną bohaterką będzie młoda wersja Lary – w czasach, gdy dopiero rozpoczynała swoją karierę archeologa.

Produkcją zajmie się GK Films we współpracy z Crystal Dynamics. Darrel Gallagher, dyrektor studia, powiedział w wywiadzie, że to będzie owocna współpraca. Twórcy podobno chcieliby, żeby efekt ich pracy nie był jedynie kontynuacją poprzednich filmów – zależy im na nowej jakości. Dlatego tym bardziej nie dziwią doniesienia, że tym razem w roli pięknej Lary… nie zobaczymy Angeliny Jolie! Byłoby to zresztą mocno dziwne, skoro bohaterką jest młoda dziewczyna, a Angie ma już 37 lat…

Co prawda szczegóły dotyczące filmu nie są jeszcze ustalone, ale plotki głoszą, że najodpowiedniejszą kandydatką do głównej roli byłaby Camilla Luddington. Brytyjska aktorka w najnowszej części gry użyczyła Larze głosu i ciała (do technologii motion capture).

Jak myślicie, czy Camilla okaże się lepszą Larą Croft, niż Angelina?

Camilla Luddington, fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Piątek, 08. Marca 2013

fb custom audience

adform