Halle Berry na planie „X-menów”!

Ponownie wcieli się w postać superbohaterki Storm

W kolejnej ekranizacji jednej z najpopularniejszych komiksowych serii świata ponownie zobaczymy Halle Berry! Kontynuacja filmu „X-Men: Pierwsza klasa” ma pokazać dalsze losy superbohaterów oraz przyczyny ich konfliktu. Czwarty film z serii będzie nosił tytuł „X-Men: Days Of Future Past”. Ma być połączeniem dwóch serii o X-Menach i rozgrywać się równolegle w dwóch czasach: współczesnych i w niedalekiej przeszłości. Bohaterowie, podróżując w czasie, spotkają samych siebie z przeszłości.

Film wyreżyseruje Bryan Singer, a w obsadzie zobaczymy m.in. Jamesa McAvoya, Hugh Jackmana, Ellen Page, Michaela Fassbendera i tegoroczną laureatkę Oscara, Jennifer Lawrence.

Halle Berry zagra superbohaterkę Storm, której wyjątkową mocą jest umiejętność kontrolowania warunków atmosferycznych. Halle pojawiła się już w roli Storm w dwóch wcześniejszych filmach o X-Menach – w 2000 i w 2003 roku. Informacja o jej udziale w najnowszej części została już oficjalnie potwierdzona przez reżysera na jego Twitterze. Singer zażartował też, że ma nadzieję, iż uda jej się poprawić pogodę w Montrealu…

Fani serii niestety jednak muszą się uzbroić w cierpliwość, bo premiera zaplanowana jest dopiero na lipiec 2014 roku.

fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Czwartek, 07. Marca 2013

fb custom audience

adform