Miley zrywa z... Twitterem!

Ma już dość plotek i kłamstw

Ostatnio w necie aż wrzało od plotek na temat zerwanych zaręczyn Miley Cyrs z Liamem Hemsworthem. Plotki wybuchły po doniesieniach, że Liam zdradza swoją narzeczoną z aktorką January Jones. Pojawili się świadowie twierdzący, że Liam odwoził January po jednej z imprez i widać było, że są ze sobą bardzo blisko, a nawet całowali się. Plotki nie ustawały, zwłaszcza że Miley i Liam nie pojawili się razem na pooscarowej imprezie u Eltona Johna, a jeden z uczestników imprezy twierdził, że Cyrus na pytanie o narzeczonego odparła, że „nie obchodzi ją, co u niego”.

Do tej pory ani Miley ani Liam nie odnieśli się w żaden sposób do tych informacji. Ostatnio jednak Miley nie wytrzymała i ogłosiła na Twitterze, że ma dość tych plotek.

fot. twitter.com/MileyCyrus

„Jestem już chora od L.A. i tych kłamstw. Nie odwołałam swojego ślubu. Robię sobie przerwę od social media” – oznajmiła. Co prawda nie napisała tego wprost, ale nietrudno się domyślić, że to właśnie oskarżenia Liama o zdradę tak mocno ją wkurzyły. Najwyraźniej para wszystko sobie wyjaśniła i Miley bardziej ufa swojemu narzeczonemu niż brukowcom i paparazzi…
To nie pierwszy raz, kiedy Cyrus postanawia zniknąć z Twittera i zadbać o swoją prywatność, zawsze jednak wracała, by mieć lepszy kontakt ze swoimi fanami.

Jak myślicie – ile jej przerwa potrwa tym razem?Copyright: mtv.pl

Czwartek, 07. Marca 2013

fb custom audience

adform