Fatboy Slim w Polsce!

Będą gwiazdą Orange Warsaw Festival!

Jeden z najsłynniejszych DJ-ów świata odwiedzi Warszawę! Organizatorzy Orange Warsaw Festival ujawnili właśnie kolejną gwiazdę – dwudniową imprezę zakończy występ Fatboy Slima. Jeden z najsłynniejszych DJ-ów świata uświetni tegoroczny Orange Warsaw Festival! Do tej pory wiadomo było jedynie, że gwiazdą pierwszego dnia będzie sama Beyoncé!

Fatboy Slim znany jest z takich hitów, jak „Right Here Right Now” czy „Push The Tempo”. Jest twórcą współczesnego big beatu i pionierem elektro dance’u. Ma ogromne doświadczenie w tym, co robi, bo swoją przygodę z DJ-owaniem rozpoczął już w latach 80.! Ma na koncie nagrody MTV, Grammy i Brit Awards.

„Występ Fatboy Slim zakończy tegoroczny Orange Warsaw Festival, będąc równocześnie wielkim afterparty z najwyższej światowej półki drugiego dnia festiwalu" – zapewniają organizatorzy. "Obawiamy się, że miejsca siedzące na Stadionie Narodowym będą takimi jedynie z nazwy”.
Wow… szykuje się dobry koncert! Wybierzecie się?

Orange Warsaw odbędzie się w dniach 25-26 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety znajdziecie na stronie festiwalu, eBilet.pl albo w Empiku.Copyright: mtv.pl

Czwartek, 07. Marca 2013

fb custom audience

adform