Nowy klip Nelly Furtado!

Zobacz teledysk do "Bucket List"

Nelly Furtado wydała ostatni album, “The Spirit Indestructible”, jesienią zeszłego roku. “Bucket List” jest czwartym singlem na Europę z tego krążka. To typowy dla Nelly energiczny kawałek z głębszym przekazem, opowiadający dokładnie o tym, co jest zawarte w tytule. “Bucket list” bowiem to lista rzeczy, które obowiązkowo chcemy zrobić i których nie warto w nieskończoność odkładać na później…

Ostatnio Nelly wydała klip do tej piosenki. Widzimy na nim grupę przyjaciół, którzy po prostu spędzają razem czas i świetnie się bawią w Nowym Jorku. Słowa piosenki przypominają, że nikt nie ma nieograniczonego czasu na spełnienie swoich największych marzeń, warto więc zacząć je realizować od zaraz. To bardzo pozytywny kawałek, a klip idealnie podkreśla jego przekaz.

Chociaż album “The Spirit Indestructible” nie odniósł zbyt wielkiego sukcesu, Nelly nadal promuje kolejne numery. Żaden z kawałków nie stał się też takim hitem, jak największe przeboje Nelly, “I’m Like A Bird” czy “Turn Off The Light”, ale być może dzięki nowemu video ten ma szansę zostać zauważony.

A Wam jak się podoba “Bucket List”?Copyright: mtv.pl

Wtorek, 05. Marca 2013

fb custom audience

adform