Rihanna w Elle!

Zobacz nowe fotki Riri

Chociaż ostatnio na co dzień Rihanna nosi doczepiane, długie włosy, to jej naturalną fryzurą nadal są włosy krótkie i ciemne. Mamy teraz okazję przypomnieć sobie, jak w nich wygląda, bo barbadoska piękność pojawiła się w magazynie Elle. Magazyn wyróżnił Riri, umieszczając jej fotki na aż czterech różnych okładkach. Jak na Rihannę, zdjęcia są dość grzeczne i eleganckie, a wykonał je Mariano Vivanco. Barbadoska pozuje w ciuchach od Prady i Louisa Vuittona. Wszystkie stylizacje opierają się o kolory biały i granatowy. Zobaczcie, jak w nich wypadła:

fot. Elle

Na trzech z czterech okładek oprócz zdjęcia pojawił się też cytat z wywiadu dla Elle: „będę miała dziecko”… Prawdopodobnie jednak jest to zdanie wyrwane z kontekstu po to, by przyciągnąć czytelników. Podobno tak naprawdę w wywiadzie Rihanna powiedziała, że będzie miała dziecko… za kilka lat!

Wtedy być może zdecyduje się odpocząć trochę od kariery. Na razie jednak najwyraźniej wystarczy jej chillowanie ze swoim chłopakiem Chrisem Brownem i przyjaciółkami. To właśnie w ich towarzystwie spędziła ostatnio swoje urodziny na Hawajach…

Jak wam się podoba grzeczniejsza wersja Rihanny?Copyright: mtv.pl

Piątek, 01. Marca 2013

fb custom audience

adform