Nowy kawałek Emeli Sandé

Nagrała piosenkę do filmu Danny'ego Boyle'a!

Nowy kawałek Emeli Sandé nosi tytuł „Here It Comes” i jest duetem nagranym wspólnie z Rickiem Smithem. Piosenka ma promować nowy film Danny’ego Boyle’a („Slumdog. Milioner z ulicy”) pod tytułem „Trance”. Reżyser tym razem szykuje nam mocniejsze kino – mroczny thriller, dość ostry, bo zaliczony do kategorii pow. 18 lat.

Film to historia pracownika domu aukcyjnego, który pomaga grupie przestępców w kradzieży jednego z dzieł sztuki. Postanawia jednak je ukryć przed wspólnikami, po czym na skutek pobicia… traci pamięć! W jej odzyskaniu ma mu pomóc hipnotyzerka… Film do brytyjskich kin trafi w 27 marca, a soundtrack ukaże się dwa dni wcześniej.

Emeli, Danny i Rick poznali się już wcześniej, podczas współpracy nad innym projektem – w zeszłym roku to właśnie Boyle był odpowiedzialny za reżyserię widowiska otwierającego olimpiadę w Londynie, a Sandé wraz ze Smithem napisali kawałek, który Emeli zaśpiewała podczas uroczystości.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy „Here It Comes” będzie miało swoją premierę, ale zapowiada się nie tylko mocne kino, ale też… mocny przebój!Copyright: mtv.pl

Piątek, 01. Marca 2013

fb custom audience

adform