Chłopaki z 1D sprzedają ciuchy!

Wystawili swoje ubrania na aukcji charytatywnej

Chłopaki z One Direction już od pewnego czasu są mocno zaangażowani w pomoc potrzebującym. Wkręcili się w akcję fundacji Comic Relief, która co roku organizuje wielką zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne pod nazwą Red Noise Day. 1D w ramach pomocy odwiedzili dzieciaki w Ghanie, a także nagrali piosenkę – cover Blondie „One Way Or Another” i sami nakręcili do niego klip, a cały dochód z tych akcji mają zamiar przeznaczyć właśnie na wsparcie fundacji.

One Way Or Another (Teenage Kicks)
Get More: MTV Polska

Niedawno wpadli na jeszcze jeden pomysł, jak mogą zebrać trochę kasy dla najbiedniejszych dzieciaków w Afryce. Postanowili wystawić na aukcjach… swoje ciuchy, te same, które mieli na sobie w Ghanie. Wystawiono je na eBayu.

Jakie gadżety można tam znaleźć? Fani zespołu mogą teraz kupić m.in. spodnie Nialla, koszulkę Zayna i conversy Harry’ego, które okazały się chyba największym hitem i osiągnęły już cenę ponad 700 funtów! Nic dziwnego, bo niektóre directionerki wydają się naprawdę zdesperowane, żeby w jakikolwiek sposób zbliżyć się do swoich idoli.

Dla nich pewnie żadna kasa nie jest zbyt wysoka za koszulkę czy buty, które nosił jeden z chłopaków 1D, a przy okazji można bardzo pomóc najbiedniejszym. Dlatego im większa kwota, tym lepiej!

Co o tym myślicie – kupilibyście któryś z tych ciuchów?Copyright: mtv.pl

Piątek, 01. Marca 2013

fb custom audience

adform