Audrey Hepburn w reklamie!

Legenda ożyła!

Mimo że prześliczna, legendarna aktorka, którą znamy z takich filmów, jak „Śniadanie u Tiffany’ego” czy „Rzymskie wakacje”, nie żyje od 20 lat, możemy ją teraz zobaczyć… w nowej reklamie. Graficy i animatorzy – za zgodą rodziny Audrey Hepburn – odtworzyli idealnie jej wizerunek i stworzyli jej postać w nowym spocie reklamowym czekolady. Bliscy aktorki przyznali, że konwencja pasuje do bohaterki, bo Audrey często poprawiała sobie humor czekoladowymi pysznościami.

Jej sławne zdjęcia stały się nieodłącznym elementem popkultury, a ona sama została jedną z ikon kina, nic więc dziwnego, że „ożywienie” Hepburn wzbudziło małe kontrowersje. Z jednej strony część fanów jest zachwycona, mogąc zobaczyć swoją idolkę w nowej roli. Jednak z drugiej strony, dla niektórych jest to trochę przerażające – w klipie aktorka wygląda tak realistycznie, że jej pojawienie się w nowym spocie przypomina im trochę… zombie! Trudno jednak odmówić uroku komputerowej Audrey, kiedy trzepocze rzęsami i zalotnie się uśmiecha…

W reklamie Audrey gra dziewczynę w autobusie, który nie może ruszyć dalej. Podczas gdy inni pasażerowie się niecierpliwią, ona wyciąga z torebki czekoladę, a następnie przez okno uśmiecha się do przystojniaka w kabriolecie, który gestem zaprasza ją do samochodu. Dziewczyna wysiada więc z autobusu i odjeżdża autem, zajadając się czekoladą.

Podoba Wam się ten pomysł?Copyright: mtv.pl

Piątek, 01. Marca 2013

fb custom audience

adform