Narzeczony Miley Cyrus...

...zdradza ją ze starszą aktorką?

Czyżby Liam Hemsworth nie był jednak tak idealnym narzeczonym, za jakiego uważa go Miley Cyrus? Gwiazda jak dotąd wydawała się wpatrzona w Liama jak w obrazek. Na każdym kroku podkreślała, że są idealną parą i nawet nazywała go swoim… “mężusiem”. Planowali też ślub… Tymczasem wygląda na to, że ostatnio sprawy się mocno skomplikowały.

Paparazzi przyłapali bowiem Liama na imprezie Chanel razem ze starszą o kilkanaście lat aktorką, January Jones. Podobno kiedy myśleli, że nikt ich nie widzi, zachowywali się razem bardzo swobodnie, było widać, że łączy ich chemia i nawet się całowali. To nie mogło się spodobać Miley, która w niedzielę wieczorem pojawiła się na imprezie u Eltona Johna bez swojego narzeczonego.

fot. Getty Images

Jeśli te doniesienia okażą się prawdą, to będzie prawdziwy cios dla Cyrus, która w wywiadach nie ukrywała, że związek z Liamem jest obecnie jej życiowym priorytetem. Porównywała stałość w ich związku i niepewność kariery, która raz jest, a raz jej nie ma. Tymczasem wygląda na to, że życie w każdej dziedzinie potrafi zaskakiwać – niestety tym razem nie będzie to chyba miła niespodzianka dla Miley…

Jak myślicie – Liam zdradził swoją narzeczoną?Copyright: mtv.pl

Czwartek, 28. Lutego 2013

fb custom audience

adform