Jennifer Aniston planuje ślub?

Podobno ceremonia już niedługo!

W sieci pojawiły się wieści, że Jennifer Aniston i jej narzeczony Justin Theroux planują się pobrać już niedługo! Podobno przygotowania do ślubu ruszyły już pełną parą – data już wybrana, podobnie jak suknia dla Jen i obrączki… Informator, który jest znajomym pary, twierdzi, że planują oni małą uroczystość w gronie najbliższych. Dodaje też, że Jennifer jest pewniejsza niż kiedykolwiek. Wygląda na to, że ślub już niedługo!

fot. Marie Claire

Pojawiły się również doniesienia, że być może Anniston i Theroux przyspieszyli plany ślubne z powodu ciąży aktorki. Para pojawiła się razem na oscarowej gali w niedzielę i podczas pozowania do jednej z fotek, Justin położył ręce na brzuchu Jen. Prawda jest jednak taka, że niczego po niej nie było widać i gest jej narzeczonego jest właściwie jedynym, co mogłoby na to wskazywać. Wygląda więc na to, że to nie dziecko jest powodem, dla którego zakochani chcą wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu!

Plotki mówią też, że Jennifer i Justin pojawili się niedawno na trzydniowej sesji terapeutycznej dla narzeczonych. Podobno byli nieźle podekscytowani zbliżającym się ślubem, ale wybrali się na terapię, by wejść w nowy etap życia bez bagażu starych problemów.
Cóż, wygląda na to, że szczęście naprawdę uśmiechnęło się w końcu do Jennifer! Jak wam się wydaje?Copyright: mtv.pl

Czwartek, 28. Lutego 2013

fb custom audience

adform