Biebs i Drake w "Right Here"

W necie jest już teledysk!

Na początku lutego radiową premierę miał nowy kawałek Biebsa nagrany wspólnie z Drakiem – “Right Here”. Piosenka została wybrana na czwarty singiel promujący krążek Biebsa “Believe” w Stanach Zjednoczonych. W Europie z kolei czwartym singlem z albumu został “All Around The World”. Beliebersom teraz pozostaje obstawiać… który z tych kawałków osiągnie większy sukces!

Na razie nie ma jeszcze pełnego klipu do “Right Here”, ale ukazał się teledysk z tekstem kawałka. Jak można się domyślić, nie ma w nim zbyt wiele fabuły, a jedynie animacja pokazująca słowa piosenki, które ślizgają się między głośnikami, wędrują po ulicach makiety miasta i fruną pomiędzy wieżowcami w środku burzy.

Klip możecie zobaczyć TUTAJ!

Oprócz kolejnych singli, Justin promuje krążek “Believe” także podczas trwającej właśnie trasy koncertowej. Biebs zwiedzi naprawdę niezły kawałek świata – zagra m.in. w Moskwie, Dubaju, zahaczy też o Afrykę. Na razie jednak podróżuje po Europie, a 25 marca zawita także do Polski! Polscy fani usłyszą Justina podczas koncertu w Łodzi.

Jak wam się podoba jego najnowsze lyric video?Copyright: mtv.pl

Czwartek, 28. Lutego 2013

fb custom audience

adform