Jennifer Lawrence twarzą Diora!

Zobacz, jak wypadła na sesji

Jennifer Lawrence zdecydowanie ma swój czas! Oczarowała wszystkich, od krytyków po publiczność, zdobywając w krótkim czasie coraz większą popularność, pochwały za kolejne role i… statuetkę Oscara!

Po niedzielnej gali chwalono wszystko: od sukni Jennifer, poprzez jej oscarowy sukces aż po bezpretensjonalne odpowiedzi na pytania dziennikarzy. To jednak nie koniec sukcesów. Lawrence została twarzą kampanii Miss Dior, a to nie lada wyróżnienie! Fotki z jej sesji pokażą się w magazynach już w tym miesiącu. Zdjęcia wykonał znany fotograf mody Willy Vanderperre. Jennifer prezentuje się na nich jako chłodna i elegancka piękność z klasą.

fot. Willy Vanderperre/ Dior

Aktorka w wywiadach sama przyznaje, że nie zamierza odchudzać się do ról. Woli sprawiać wrażenie raczej „dziewczyny z sąsiedztwa” niż zmanierowanej gwiazdy… Jednak nie da się ukryć, że w stylowej sesji dla Diora odnalazła się bez problemu i wyglądała świetnie!

Jako twarz Diora zastąpiła Milę Kunis. Mila, do niedawna uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, naraziła się marce poprzez swój wizerunek w mediach.

Aktorka zbyt często pojawiała się na fotkach w dresie, bez makijażu i z nieumytymi włosami… Trudno się dziwić, że Dior nie chciał być kojarzony z zaniedbaniem Mili.
Jak myślicie, Jennifer bardziej pasuje do luksusowej marki?Copyright: mtv.pl

Wtorek, 26. Lutego 2013

fb custom audience

adform