„Heart Attack” Demi Lovato!

Chociaż premiera nowego kawałka Demi Lovato, „Heart Attack”, była zaplanowana na 4 marca, Demi zrobiła miłą niespodziankę swoim fanom i wcześniej wrzuciła numer do netu! Fani mieli usłyszeć singiel około dwóch tygodni po usłyszeniu teasera z fragmentami piosenki. Teraz jednak utwór jest dostępny w całości m.in. na iTunes.

„Heart Attack” to pierwszy singiel promujący nadchodzącą nową płytę Demi. Nieznane są jednak jeszcze żadne szczegóły – nie znamy tytułu albumu, tracklisty czy daty premiery. Sama piosenkarka wyznała jedynie, że nowy krążek będzie dla niej bardziej osobisty i że jest na nim bardziej otwarta. Dodała też, że jej życie zaczęło się zmieniać, a ona sama – dojrzewać.

Nowy kawałek jest optymistyczny, energiczny i wpada w ucho. Najwyraźniej więc zmiany wychodzą Demi na dobre! I może dlatego wciąż nie wiadomo, czy w tym roku również będzie występowała jako jurorka w programie X Factor – wygląda bowiem na to, że dla Demi to świetna zabawa, ale zdecydowanie ważniejsza jest dla niej muzyczna kariera!

Jak wam się podoba nowy kawałek?

Demi Lovato – Heart Attack (Official Audio) Copyright: mtv.pl

Wtorek, 26. Lutego 2013

fb custom audience

adform