Oscar dla Jennifer Lawrence!

Upadła w drodze po nagrodę...

W tym roku po oscarowej gali miłośnicy plotek i skandali mogą czuć się nieźle rozczarowani… Nic szokującego się nie wydarzyło. Może to i lepiej, bo przynajmniej zamiast sensacji, zainteresowanie wzbudzały same gwiazdy kina. A wśród nich zwłaszcza Jennifer Lawrence. Zwróciła uwagę już na czerwonym dywanie, swoją kreacją od Diora, która była zdecydowanie jedną z najlepszych. Jasna, rozkloszowana suknia w połączeniu z dodatkami i fryzurą Jennifer sprawiały, że wyglądała totalnie jak z bajki.

W dodatku to właśnie ona okazała się tegoroczną tryumfatorką! Chociaż miała mocną konkurencję w kategorii „Najlepsza żeńska rola pierwszoplanowa”, Jennifer zostawiła w tyle rywalki i zgarnęła w tym roku swojego pierwszego Oscara!

Jennifer Lawrence i Daniel Day Lewis (fot. Getty Images)

Nie bez echa przeszedł również fakt, że aktorka w drodze po swoją statuetkę… przewróciła się na schodach. Upadek na szczęście był niegroźny, a gdy później dziennikarze podczas wywiadu spytali, czemu się potknęła, wskazała tylko na swój strój: „widzisz tę suknię?” – spytała ze śmiechem. Wierzymy, że poruszanie się w czymś takim może nie należeć do najłatwiejszych zadań… Z pewnością jednak było warto!

Jennifer oczarowała wszystkich, zdobyła najważniejsze filmowe wyróżnienie, a jej potknięcie się na schodach przysporzyło jej tylko sympatii widzów.

Zasłużyła na Oscara?Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 25. Lutego 2013

fb custom audience

adform