Czerwony dywan na Oscarach!

Kto wyglądał hot?

Nocna gala rozdania Oscarów już za nami – podczas tego największego filmowego święta ważne są nie tylko same nagrody i występy, ale również… kreacje! Oscary to w końcu topowy pokaz stylu. Oczy całego świata są wtedy skierowane na największe hollywoodzkie gwiazdy, które szykują na ten wieczór bajecznie drogie klasyczne kreacje, choć nieraz też nie mogą sobie odmówić odrobiny kontrowersji…
W tym roku jednak obyło się bez większych skandali modowych. Królowały eleganckie, wieczorowe kreacje w pastelowych kolorach.

Zwyciężczyni w kategorii „najlepsza rola pierwszoplanowa”, Jennifer Lawrence, zaprezentowała się w szerokiej, białej sukni od Dior Haute Couture, w której wyglądała bardzo stylowo i przepięknie. Adele tym razem na szczęście postawiła na klasyczną czerń i elegancję. Małą wtopę zaliczyła Anne Hathaway, która, jak sama przyznała, „do ostatniej chwili nie wiedziała, co założy” – ostatecznie więc wybrała jasną, prostą suknię od Prady, która… eksponowała sutki aktorki!

Naomi Watts błyszczała – i to dosłownie – w cekinowej sukni od Armani Privé. Z kolei Kristen Stewart również miała na sobie przepiękną, kremową, koronkową suknię, jednak rzadko miała okazję swobodnie pozować do zdjęć. Na galę przybyła bowiem… o kulach!

Uwagę przykuwała również Jane Fonda, która wyróżniała się dzięki sukni o intensywnej, cytrynowej barwie. Najmłodsza nominowana, dziewięcioletnia Quvenzhane Wallis, miała na sobie wprawdzie strojną suknię od Armaniego, jednak uroku dodawała jej przede wszystkim… słodka torebka-piesek.

fot. Getty Images

A waszym zdaniem kto najlepiej się zaprezentował?Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 25. Lutego 2013

fb custom audience

adform