Katy Perry i John Mayer planują ślub?

Marzą o kameralnej imprezie

Katy Perry i John Mayer wywołali niedawno falę plotek na temat ich zaręczyn. Podczas uroczystej, walentynkowej kolacji pary było widać, że Katy na zaręczynowym palcu nosi pierścionek w kształcie serca. I chociaż później okazało się, że pierścionek był po prostu walentynkowym prezentem od Johna, przez który chciał okazać Katy swoje zaangażowanie, to podobno para coraz częściej rozmawia o planach na przyszłość – nawet o ślubie. „Katy i John chcieliby mieć kameralną, tradycyjną uroczystość w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny” – twierdzi ich znajomy.

„Obydwoje wychowali się w rodzinach o tradycyjnym światopoglądzie i nie zależy im na hucznej imprezie.”
Katy ma już za sobą nieudane małżeństwo z brytyjskim komikiem, Russellem Brandem. Podobno bardzo źle zniosła fakt, że związek ten rozpadł się już po kilkunastu miesiącach. Zarzekała się nawet, że nie zwiąże się już z żadnym mężczyzną! Najwyraźniej jednak Mayer skutecznie naklonił ją do zmiany zdania…

fot. Getty Images

John z kolei zasłużył sobie na opinię kobieciarza i podrywacza. Ma za sobą związki m.in. z Jennifer Aniston, Cameron Diaz, Kim Kardashian i Taylor Swift. Co gorsza, zdarzało mu się po rozstaniach opowiadać w mediach różne szczegóły dotyczące jego związków… Sam jednak wyznaje, że nie jest zachwycony swoją wątpliwą reputacją i żałuje swojego zachowania. Jego przyjaciele przyznają, że od kiedy muzyk związał się z Katy, zmienił się nie do poznania! Nie tylko nie zdradza szczegółów ich znajomości na portalach społecznościowych czy w tabloidach, ale sam zaproponował Katy, by zamieszkali razem i na każdym kroku okazuje swoje zaangażowanie.

Wszystko wskazuje więc na to, że obydwoje są w sobie naprawdę mocno zakochani!
Jak myślicie – czy rzeczywiście wezmą ślub?Copyright: mtv.pl

Środa, 20. Lutego 2013

fb custom audience

adform