Kim w pierwszej ciążowej sesji!

Zobacz jej najnowsze fotki!

Szczęśliwa przyszła mama pokazała się ostatnio w swojej pierwszej ciążowej sesji. Kim pojawiła się na fotkach dla wiosennego wydania magazynu “DuJour”. I chociaż ostatnio raczej przykrywała ciążowy brzuszek sportowymi strojami, flanelowymi koszulami i sukienkami, tym razem pokazuje się m.in. w bikini!

Na zdjęciach zobaczymy Kim pozującą w ogrodzie i pływającą w basenie. W bardzo delikatnym, naturalnym makijażu i w bardzo kobiecych stylizacjach Kim prezentuje się rewelacyjnie i bardzo kobieco! Widać, że przyszła mama ma się świetnie i promienieje… I chociaż jej ciąża nie jest jeszcze bardzo widoczna, to jej zaokrąglone kształty są już łatwe do zauważenia.

W wywiadzie dla magazynu Kim opowiedziała o swoich wrażeniach dotyczących oczekiwania na pierwsze dziecko. „Czuję się bardzo szczęśliwa, podekscytowana i gotowa na kolejny etap życia” – wyznała. Dodała też, że chociaż do tej pory wiele rzeczy w życiu robiła na oczach widzów, teraz jest gotowa, by trochę się z tego wycofać. „Mój chłopak [Kanye West] nauczył mnie wiele na temat własnej prywatności. Zamierzam być trochę mniej otwarta w pewnych sprawach, jak na przykład moje związki. Zdałam sobie sprawę, że nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć. Zmieniły się moje priorytety” – stwierdziła. Kim i prywatność? Trochę nie chce nam się w to wierzyć, ale… wszystko jest możliwe!

fot. DuJour

Jak oceniacie zdjęcia?Copyright: mtv.pl

Środa, 20. Lutego 2013

fb custom audience

adform