Nowy klip Chrisa Browna

Zobacz teledysk do „Home”

Najnowszy, szósty krążek Chrisa Browna ma się ukazać w tym roku. Nie znamy jeszcze oficjalnego tytułu – roboczy to „Carpe Diem”. Stopniowo jednak dostajemy single, które będą promować nowy album. Poprzednio Chris ujawnił „Nobody’s Perfect”, teraz natomiast ukazał się „Home”, do którego możemy też obejrzeć teledysk.

Nostalgiczny kawałek zdradza, że Chris chętnie cofnąłby się trochę w przeszłość, do czasów, gdy wszystko było dla niego o wiele prostsze. Trzyminutowy klip składa się w większości z dokumentalnych nagrań wydarzeń z życia rapera – zobaczymy tam m.in. fragmenty filmików z podróży, spotkań z fanami, koncertów, przygotowań. Chris śpiewa: „Chciałbym móc wrócić do czasów, gdy byłem młodszy. Chciałbym móc wrócić tam, skąd przyszedłem”.

Chris Brown “Home”

W wywiadzie Brown powiedział niedawno, że współczesna muzyka jest jego zdaniem przekombinowana – momentami nawet jego własna. „Chciałbym wrócić do prawdziwej muzyki” – powiedział wtedy. „Dużo instrumentów i prawdziwy zespół to sedno tego by móc występować na scenie i być prawdziwym artystą”.

Podoba się Wam nowy teledysk Chrisa?Copyright: mtv.pl

Środa, 20. Lutego 2013

fb custom audience

adform