Zayn Malik robi nowy tatuaż!

Chce go zadedykować swojej dziewczynie

U Zayna Malika ostatnio naprawdę sporo się działo. Niedawno wybuchły plotki o tym, że odchodzi z zespołu 1D po aferze ze zdradą dziewczyny. Plotki na szczęście się nie potwierdziły, ale możemy się domyślać, jak bardzo związek Zayna na tym ucierpiał! On i Perrie spotykają się już – z przerwami – od 2011 roku i wszystko wskazuje na to, że traktują tę relację bardzo poważnie. Chłopak teraz robi wszystko, by przekonać Perrie, że naprawdę mu na niej zależy. Znajomi pary twierdzą, że okazuje jej specjalne względy przy każdej okazji i wytęża kreatywność, aby wymyślać różne sposoby na okazanie jej uczucia. Wiemy, że w walentynki przygotował dla nich specjalną, uroczystą kolację. A co wymyślił tym razem?

Okazuje się, że postanowił sobie zrobić nową dziarkę – dedykowaną specjalnie dla Perrie. To dość odważne posunięcie, bo w końcu usunięcie takiego tatuażu nie jest prostą sprawą. Czyżby naprawdę był już pewien, że Perrie to ta jedyna?

Nie wiadomo na razie, co Zayn planuje sobie wytatuować, ale podobno chciałby, by “dzieło tatuażysty było równie piękne, jak piękna jest Perrie w jego oczach”. Wow, romantycznie!

Co myślicie o takich miłosnych dziarach?Copyright: mtv.pl

Środa, 20. Lutego 2013

fb custom audience

adform