Fergie jest w ciąży!

Oficjalnie potwierdziła plotki

Fergie potwierdziła oficjalnie krążące od pewnego czasu plotki, że jest w ciąży! Już od dawna wiadomo było, że zarówno ona, jak i jej mąż Josh Duhamel bardzo chcieliby mieć dzieci. Joshowi marzyła się nawet piątka! Wprawdzie o aż tak dużej rodzinie Fergie raczej nie myślała, ale przynajmniej teraz są na dobrej drodze…

Fergie i Duhamel są małżeństwem od 2009 roku (wcześniej przez cztery lata byli parą). Jeszcze w 2011 zgodnie twierdzili, że na dzieci nie są gotowi. Teraz jednak najwyraźniej przyszła odpowiednia pora – tym bardziej, że piosenkarka ma 37 lat, a jej mąż 40, więc to już i tak dosyć późno.

Dumna przyszła mama i dumny przyszły tata obwieścili światu radosną nowinę na Twitterze. Fergie napisała: „Ja i Josh i dziecko – będzie nas troje!”. Wrzuciła także kilka fotek z dzieciństwa, zarówno swoich, jak i Josha. Dzięki temu fani mogą już mieć pewne wyobrażenie, jak będzie wyglądało maleństwo pary.

Fergie nie ma żadnych poważnych planów zawodowych na najbliższy czas, wygląda więc na to, że będzie mogła spokojnie poświęcić się rodzinie i nowonarodzonemu maluchowi. A poród prawdopodobnie już całkiem niedługo – Fergie już w grudniu pokazała się z zaokrąglonym brzuchem, co wywołało oczywiście masę plotek. Jednak dopiero wczoraj zdecydowała się je potwierdzić.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

fot. Getty ImagesCopyright: mtv.pl

Wtorek, 19. Lutego 2013

fb custom audience

adform