Rihanna zjechana!

Debiutancka kolekcja nie zbiera owacji

Już od dawna nie tylko fani Riri, ale też osoby zainteresowane modą czekały na nową kolekcję Rihanny dla River Island. W sobotę odbył się wreszcie pokaz, który niestety okazał się… niezłą klapą! Dlaczego?

Pokaz odbył się w sklepie Kmart i chociaż trwał tylko kilka minut, to obserwatorzy musieli uzbroić się w cierpliwość – Riri na własny pokaz spóźniła się ponad godzinę! Co gorsza, po całej imprezie kolekcja została ostro skrytykowana. „Koszmarne” i „bez stylu” były ciuchy od Riri zdaniem Toma Sykesa z The Daily Beast. Rebecca Adams z The Huffington Post skrytykowała przede wszystkim spóźnienie projektantki, ale na samej kolekcji też nie zostawiła suchej nitki. „Nie tak chciałaby wyglądać stylowa dziewczyna” – napisała.

Francuski “Observateur” podał również, że organizatorzy londyńskiego Fashion Week odżegnują się od nieudanego pokazu Riri, twierdząc, że nie był częścią imprezy. To spore rozczarowanie dla wszystkich, którzy spodziewali się, że jedna z najlepiej na świecie ubranych gwiazd zrobi furorę własną linią ciuchów. Być może jednak problem w tym, że podobno udział Riri w projektowaniu ubrań ograniczył się do mailowego zatwierdzania wzorów wysyłanych jej przez projektanta Adama Selmana…?

A wam jak się podoba kolekcja barbadoskiej gwiazdy?Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 18. Lutego 2013

fb custom audience

adform