Zayn w Walentynki...

...chce zrobić niespodziankę swojej dziewczynie!

Zastanawiacie się, co słychać u Zayna? Ostatnio wieści były dość niepokojące – najpierw pojawiły się pogłoski o tym, jakoby zdradził swoją dziewczynę, Perrie Edwards. Później z kolei mówiło się o tym, być może odejdzie z zespołu One Direction!

Na szczęście jego fani mogą odetchnąć z ulgą – jak na razie wygląda na to, że chłopaki z 1D dalej będą trzymać się razem. Zaynowi i Perrie też układa się coraz lepiej, chociaż para cały czas musi pracować nad odbudowaniem zaufania. Dzisiaj mamy jednak wyjątkowy dzień, a Zayn postanowił zafundować swojej dziewczynie absolutnie niezapomniane święto zakochanych, by pokazać jej, jak bardzo mu na niej zależy… Co wymyślił?

Podobno wynajął prywatnego kucharza, który ma przygotować specjalne danie dla dwojga zakochanych, a do kolacji przygotował najlepsze wino i szampana. Jakby tego było mało, zatrudnił najlepszego londyńskiego florystę, który pomógł mu w udekorowaniu domu pięknymi, czerwonymi różami! Wow… Chyba każdej lasce zmiękłoby serce po czymś takim!

Niby oklepany scenariusz, ale mega romantyczny, nie?

fot. Getty ImagesCopyright: mtv.pl

Czwartek, 14. Lutego 2013

fb custom audience

adform