Dziś Walentynki!

Obchodzicie święto zakochanych?

Można je lubić albo nie cierpieć, ale nie da rady przejść obok nich obojętnie. W telewizji, w necie i w każdym sklepie bombardują nas czerwone serduszka, pluszowe misie i amorki… Jednym kojarzą się z kiczem i festynem, ale dla innych to po prostu okazja, by okazać bliskim osobom, że są dla nas ważne. Jednak nawet jeśli nie jesteście zakochani (albo jesteście nieszczęśliwie – współczujemy), Walentynki mogą być świetną okazją do dobrej zabawy!

Nie macie widoków na romantyczną kolację ze swoją drugą połówką? Nie szkodzi. Zamiast zamulać w domu, lepiej zorganizować seans filmowy z przyjaciółmi, wypad do kina, na kręgle albo… antywalentynkową imprezę!

Jak sobie z tym dniem radzą gwiazdy? Chłopaki z 1D ujawnili swoją walentynkową playlistę, która zawiera love songi m.in. Blunta, Claptona, Maroon 5, Alicii Keys czy… Taylor Swift! (Czy Harry naprawdę słucha w walentynki piosenki napisanej przez jego byłą laskę?) Zayn Malik zapewne do tej romantycznej playlisty dorzuci kilka oryginalnych niespodzianek dla swojej dziewczyny Perrie – ostatnio nie układało im się najlepiej. Rihanna z kolei stawia na domowy chillout, a Snooki będzie bawić się na mieście z Jionnim, JWOWW i Rogerem.

A Wy jak zamierzacie spędzić dzisiejszy wieczór?Copyright: mtv.pl

Czwartek, 14. Lutego 2013

fb custom audience

adform