Dzieci Angie zagrają w filmie

Wystąpią u boku mamy w "Maleficent"

Chociaż Brangelina stara się trzymać dzieciaki z dala od show biznesu, zaradna Angie chce zapewnić im doświadczenie zawodowe już od najmłodszych lat. I to dosłownie! Ona sama pierwszy raz wystąpiła przed kamerami w wieku siedmiu lat, ale jej córka Vivienne już jako pięciolatka będzie miała na koncie występ w hollywoodzkiej produkcji!

Zagra u boku swojej mamy w filmie „Maleficent”, opartym na historii Śpiącej Królewny. Film produkowany jest przez wytwórnię Walta Disneya, a premiera najprawdopodobniej odbędzie się za rok, w marcu 2014. Podobno Vivienne za swoją rolę otrzyma (niemałą) sumkę 3 tysięcy dolarów tygodniowo! Na planie potowarzyszy jej także rodzeństwo – w filmie pojawią się również Knox, Pax i Zahara. W filmie Angie wcieli się w Złą Wiedźmę, a Vivenne – w małą księżniczkę Aurorę (starszą wersję Aurory zagra Elle Fanning).

Również 11-letnia Shiloh miała wystąpić w tej niemalże rodzinnej produkcji. Plotki jednak głoszą, że nie pojawi się na ekranie, bo „w dniu kiedy miały być kręcone zdjęcia, nie miała ochoty na granie przed kamerami”… no cóż, kobieta zmienną jest. Szczególnie, gdy ma 11 lat.

Film trafi do kin prawdopodobnie latem 2014 roku.

Fot. Getty ImagesCopyright: mtv.pl

Środa, 13. Lutego 2013

fb custom audience

adform