Taylor i Kristen

Razem świętowali urodziny. Wybrali się na kręgle!

Taylor obchodził niedawno swoje 21. urodziny. Żeby uczcić tę datę, nie zdecydował się jednak na huczną imprezę w klubie, lecz zabrał przyjaciół… na kręgle! Wśród najbliższych znajomych nie mogło zabraknąć Kristen Stewart. Podczas gdy Rob Pattinson jest zajęty, kręcąc w Australii „The Rover”, Kristen postanowiła najwyraźniej zadbać trochę o swoje życie towarzyskie. I chyba wychodzi jej to na dobre, bo wszyscy bawili się świetnie!

Robert, Kristen i Taylor spędzili pięć ostatnich lat na planie kolejnych części „Zmierzchu”, ale skomplikowana sytuacja pomiędzy K-Stew i Robem powoduje, że raczej nieprędko będą mogli swobodnie imprezować we trójkę. Jednak Taylor i Kristen wydają się być nadal świetnymi przyjaciółmi. Świadkowie twierdzą, że gdy Kristen dotarła na imprezę, Taylor bardzo się ucieszył i mocno ją wyściskał.

Cała zabawa odbyła się w mega dobrej atmosferze, przy pizzy i muzyce. Podobno Taylor nie pił alkoholu, a koło pierwszej w nocy wszyscy spontanicznie odśpiewali mu „sto lat”. Kristen również nie wydawała się zbyt przybita, a wręcz przeciwnie – dobrze się bawiła razem z całym towarzystwem.

Kręgle z przyjaciółmi to niezły pomysł na urodzinową imprezę, nie?

fot. Getty ImagesCopyright: mtv.pl

Środa, 13. Lutego 2013

fb custom audience

adform