Selena i Alfredo Flores?

Znowu pokazali się razem!

Cały świat showbiznesu od paru dni żyje pogłoskami po niedzielnej gali Grammy. Jednak nie tylko sama uroczystość dostarczyła fanom wielu ciekawostek na temat ich idoli… Po gali Grammy odbyło się after-party, z którego Selena Gomez wyszła, trzymając pod rękę Alfredo Floresa.

Oczywiście od razu rozpoczęły się spekulacje dotyczące ich romansu. Plotki na temat tych dwojga pojawiały się w necie regularnie co kilka miesięcy, teraz jednak, gdy Sel ostatecznie rozstała się z Justinem, taki scenariusz wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobny!

Problem w tym, że Alfredo i Biebs są dobrymi kumplami. W dodatku plotki głoszą, że Justin… specjalnie poprosił Alfredo o towarzyszenie Selenie i przekonanie jej, by wróciła do swojego eks! Informatory twierdzą, że Biebs jest nieźle zdesperowany, żeby odzyskać Sel i dlatego próbuje wszystkiego, co przyjdzie mu do głowy… Czy Alfredo rzeczywiście przekonywał Selenę, że Justin się zmienił i chce wszystko naprawić? Tego nie wiadomo, a obecny status znajomości Biebsa i Selelny nadal jest niejasny.

Nie przypomina Wam to trochę… telenoweli?Copyright: mtv.pl

Wtorek, 12. Lutego 2013

fb custom audience

adform