Kristen Stewart w nowej roli!

Wystąpi w komedii... erotycznej?

Jeszcze niedawno Kristen Stewart obawiała się o swoje angaże filmowe po aferze ze zdradą Roba. Wygląda jednak na to, że niepotrzebnie! Oprócz niedawnego dołączenia do obsady filmu „Focus”, romantycznego komedio-thrillera, Kristen rozpoczyna w tym roku pracę nad kolejnym filmem.

Będzie to „The Big Shoe” reżyserowany przez Stevena Shainberga (znanego m.in. z filmu „Sekretarka” z Maggie Gyllenhaal). „The Big Shoe” opowiadać będzie historię uzdolnionego projektanta obuwia (Jim Sturgess), którego rodzina chce zarobić na jego talencie, zmuszając go do produkcji masowej butów-bubli. W tym celu zatrudniają psychoterapeutkę – w tej roli zobaczymy Elizabeth Banks. Kristen z kolei wcieli się w muzę artysty o imieniu Delphi. Zadaniem obu pań będzie nakłonienie projektanta do wytężonej pracy.

Ciekawostką jest, że film ma być nakręcony jako komedia… erotyczna! Reżyser zapowiada, że „The Big Shoe” klimatem będzie podobny do „Sekretarki” i połączy erotyzm z dużą dawką humoru. Zdjęcia do filmu startują w czerwcu.

fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Piątek, 08. Lutego 2013

fb custom audience

adform