Rooney Mara zaręczona?

Nosi diamentowy pierścionek!

Gwiazda znana z „Dziewczyny z tatuażem” od 2010 roku jest w związku z Charliem McDowellem. Ostatnio podejrzenia dziennikarzy wzbudził diamentowy pierścionek, który miała na palcu, gdy wybrała się na lunch w Nowym Yorku. Jeśli wierzyć gazetom, to pierwszy raz, gdy aktorka była widziana z taką ozdobą! Od samej Rooney jednak nie dowiemy się zbyt wiele – od samego początku milczała jak grób w sprawie swojego życia prywatnego i związku z McDowellem…

O jej chłopaku wiemy jednak, że pochodzi z bardzo znanej rodziny. Jego ojcem jest Malcolm McDowell znany z roli w słynnym filmie „Mechaniczna pomarańcza” Stanleya Kubricka, a jego siostra to aktorka Lily McDowell.

Jak w takiej rodzinie mogłaby odnaleźć się Rooney? Ona sama przyznaje, że nie znosi stać w świetle fleszy. Denerwuje ją także, gdy paparazzi interesują się jej życiem prywatnym albo stylem ubioru, zamiast skupić się na jej grze aktorskiej. Jak mówi: „Czerwony dywan to koszmar. Dostaję ataku paniki, czekając, co się wydarzy. Nie lubię nawet, gdy ludzie śpiewają mi ‘sto lat’, a tu muszę iść środkiem czerwonego dywanu i są tam ci wszyscy wrzeszczący reporterzy”.

Jeśli to prawda i Rooney z Charliem są już po słowie – mocno im gratulujemy!

Copyright: mtv.pl

Wtorek, 05. Lutego 2013

fb custom audience

adform