Frank Ocean...

...oskarży Chrisa Browna?

Po niedawnej bójce Chrisa Browna z raperem Frankiem Oceanem nie było wiadomo, czy ten ostatni nie zechce skierować sprawy do sądu. To mogłoby się kiepsko skończyć dla Chrisa, nad którym wciąż wisi wyrok w zawieszeniu. Brown ma jednak szczęście – mimo zranionej w bójce ręki Frank ostatecznie postanowił nie zawracać głowy sędziom.

W necie tak skomentował swoją decyzję: „Jako dziecko byłem przekonany, że jeśli ktoś do mnie doskoczy, to skończy się to dla niego śmiercią lub kalectwem. Ale nie jestem mordercą. Jestem artystą, cywilizowanym człowiekiem. Wybieram zdrowy rozsądek. Żadnych oskarżeń w sądzie. Wybaczenie, chociaż trudne, jest mądrym rozwiązaniem”.

Bójka między nimi oraz ich kumplami miała miejsce pod koniec stycznia i od tamtej pory policja miała problemy z ustaleniem winnego, bo obie strony składały sprzeczne zeznania. Co prawda z powodu wyroku Chrisa władze nadal mogą wyciągnąć konsekwencje z jego udziału w bijatyce, ale na razie nie ma na ten temat żadnych informacji.Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 04. Lutego 2013

fb custom audience

adform