1D w Afryce

Biorą udział w akcji charytatywnej!

Chłopaki z 1D zaangażowali się w pomoc potrzebującym i biorą udział w akcji charytatywnej Comic Relief. W ramach wsparcia akcji nagrywają własną wersję przeboju Blondie – „One Way Or Another”. Aby nakręcić klip dla organizacji dobroczynnej, wybrali się w ubogie rejony Afryki. Odwiedzili tam m.in. szkołę, w której uczą się dzieciaki żyjące w naprawdę kiepskich warunkach.

Jak sami powiedzieli, to, co zobaczyli mocno ich poruszyło i nie umieli powstrzymać łez… „Wszyscy mieliśmy taki moment” – wyjawił Harry Styles w jednym z wywiadów. „Trzeba by mieć jakieś supermoce, żeby być tam i nie płakać” – dodał. „Wcześniej oglądaliśmy Afrykę na filmach i myśleliśmy, że wiemy, czego się spodziewać. Ale trzeba być tu na miejscu, wtedy czujesz ten zapach, oczy cię szczypią od dymu, krztusisz się”.

Chłopaki chcą, żeby cała kasa z ich nowego kawałka została przekazana najbardziej potrzebującym. „To świetna rzecz – kupując fajną muzykę, jednocześnie pomagasz innym” – stwierdził Louis.

Trzymamy kciuki, aby uzbierali jak najwięcej! Ich wersję piosenki „One Way Or Another” będzie można ściągnąć z netu już od 17 lutego.

fot. Getty Images
Copyright: mtv.pl

Czwartek, 31. Stycznia 2013

fb custom audience

adform