Rihanna o Chrisie

To oficjalne: są w związku.

Od dłuższego czasu wiadomo było, że Rihanna i Chris Brown wrócili do siebie. Rihanna jednak oficjalnie tego nie potwierdzała. Aż do teraz! W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone przyznała, że w końcu wybaczyła swojemu byłemu chłopakowi sytuację, która zdarzyła się niecałe cztery lata temu.

I chociaż wiedziała, że fani i media będą ostro ją krytykować, postanowiła kierować się sercem. „Zdecydowałam się postawić na pierwszym miejscu swoje własne szczęście i nie pozwolić, by opinie innych ludzi miały na to wpływ” – powiedziała. „Nawet jeśli to błąd, to mój błąd”.

fot. mtv.uk

Riri twierdzi, że między nimi jest teraz zupełnie inaczej niż poprzednim razem. „Kiedy patrzy się na to z zewnątrz, nie wygląda to jak sielanka. Widzą nas jak idziemy albo jedziemy dokądś, siedzimy w studio albo w klubie. Ale to nie wszystko. Teraz jest inaczej. Nie kłócimy się tak, jak kiedyś. Rozmawiamy. Doceniamy siebie nawzajem. Dobrze wiemy, co mamy, i nie chcemy tego stracić.”

Czy Riri nie boi się, że Chris mógłby znów ją skrzywdzić? Na to pytanie gwiazda odpowiada krótko i pewnie: „On nie ma już tego luksusu, by móc znowu cokolwiek sp***yć. Nie ma takiej opcji.”

Dobra decyzja?Copyright: mtv.pl

Czwartek, 31. Stycznia 2013

fb custom audience

adform