Biebs o rozstaniu

Jak sobie radzi?

Justin Bieber wypowiedział się na temat niedawnego rozstania z Seleną Gomez. Z okazji premiery swojej najnowszej płyty “Believe Acoustic” pojawił się na okładce magazynu “Billboard”. Udzielił też magazynowi wywiadu, w którym przyznał, że nie jest to dla niego najszczęśliwszy moment w życiu. Faktycznie, płyta pełna jest raczej spokojnych i melancholijnych brzmień, a nowy kawałek “Nothing like us” zdaje się całkiem otwarcie być skierowany do byłej Biebsa.

“Staram się przez to wszystko przejść. Pomagają mi moi przyjaciele, którzy wiedzą, jak poprawić mi nastrój i popchnąć mnie do działania” – powiedział. Na temat licznych spekulacji dodał: “Jest mnóstwo plotek. Ludzie mówią, że dzwonię do Seleny każdego dnia, a ona nie odbiera, że wywieram na niej presję – to wszystko bzdury wyssane z palca”.

W tej trudnej sytuacji, Justin stara się myśleć o pozytywnych sprawach. “Mam osiemnaście lat, świetnych ludzi wokół siebie i fantastycznych przyjaciół. To wszystko pomaga mi nie myśleć o dołujących rzeczach. To zabawne, że niektórzy zastanawiają się, jakie ja mogę mieć problemy, mając osiemnaście lat. Zastanawiam się wtedy, o co chodzi – przecież każdy w tym wieku ma swoje problemy. Pierwsze związki, studia, wyprowadzka z domu…”.

Pozytywne myślenie to chyba dobry sposób, aby choć na chwilę wyrwać się z dołka. Nie uważacie? Copyright: mtv.pl

Wtorek, 29. Stycznia 2013

fb custom audience

adform