Shakira urodziła!

Dziś w nocy przyszedł na świat jej synek

Shakira jest już mamą! Kolumbijska wokalistka dziś w nocy wydała na świat swoje pierwsze dziecko. Poród odbył się w Barcelonie. Synek Shakiry i Gerarda Pique urodził się wieczorem. “Miło nam ogłosić, że o godz. 21:36 urodził się Milan Piqué Mebarak” – taki komunikat ukazał się wczoraj wieczorem na facebookowej stronie Shakiry.

Instagram

Rodzice wyjaśniają, czemu zdecydowali się właśnie na takie imię dla swojego syna: “Imię Milan w językach słowiańskich oznacza drogi, kochający i łaskawy. W języku starożytnego Rzymu – odważny i pracowity. W sanskrycie: zjednoczenie.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Kilka godzin przed porodem Shakira prosiła na Twitterze swoich fanów, by modlitwami towarzyszyli jej “w tak ważnym dniu”. Wsparcie fanów pomogło, bo poród (choć odbywał się przez cesarskie cięcie) udał się świetnie. Lekarze zapewniają, że Shakira i Milan czują się świetnie.

Wielkie hurrrra dla Shakiry i Gerarda! Gratulujemy rodzicom i zastanawiamy się, którą drogą podąży w przyszłości Milan – czy wybierze boisko, czy raczej scenę… Jak myślicie?

Copyright: mtv.pl

Środa, 23. Stycznia 2013

fb custom audience

adform