Michael J. Fox...

...Drwi z Taylor Swift!

Podczas ceremonii rozdania Złotych Globów prowadzące Tina Fey i Amy Poehler żartobliwie doradziły Taylor, by trzymała się z daleka od syna Michaela J. Foxa – Sama, obecnego na gali (niedawno pojawiły się pogłoski, jakoby ta dwójka zaczęła randkować). Po uroczystości dziennikarze zapytali aktora, jak podoba mu się pomysł, aby jego syn spotykał się z gwiazdą. “Nie nadążam za tym wszystkim” – odparł Michael. – “Taylor Swift pisze piosenki o wszystkich swoich byłych chłopakach, prawda?” – upewnił się. “Też mi sposób na budowanie kariery…” – skwitował z ironią. Aktor dodał również, że tak naprawdę… nawet nie rozpoznałby Taylor, gdyby Sam przyprowadził ją do domu.

Swift ujawniła jednak, że aktor skontaktował się z nią później i przeprosił. “Michael J. Fox odezwał się do mnie dzisiaj i między nami jest OK. Dziękuję wszystkim za wsparcie” – napisała na swoim Twitterze Taylor.

Widocznie Sam musiał pogadać z tatą na poważnie… Wygląda na to, że Taylor już niedługo może wskoczyć w nowy związek! Z nim:

Sam Fox. fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Wtorek, 22. Stycznia 2013

fb custom audience

adform