Rob u boku Naomi Watts

Zagra w "Queen Of The Desert"?

Po zakończeniu pracy przy produkcji “Sagi Zmierzch”, plan zajęć przystojniaka nie rozluźnił się ani odrobinę. Wprost przeciwnie… W najbliższych miesiącach Rob będzie zajęty przy projektach takich, jak “Mission: Blacklist” i “The Rover”. Prawdopodobnie zagra również u boku Naomi Watts w nowym dramacie historycznym Wernera Herzoga “Queen of the desert”. Udział Roba w tym przedsięwzięciu nie jest jednak jeszcze potwierdzony.

fot. Getty Images

Aby się dowiedzieć nieco więcej w tym temacie, podczas Sundance Film Festival złapaliśmy Naomi i zadaliśmy jej kilka pytań. Aktorka przyznała, że jest pod ogromnym wrażeniem Herzoga jako reżysera, producenta filmowego i dokumentalisty. O samym filmie powiedziała: “To świetna postać i genialna historia. Jeszcze nie wiem, kiedy ruszą zdjęcia – czeka nas sporo podróżowania, a ja mam małe dzieci, więc zobaczymy – może weźmiemy się za to w tym roku, a może dopiero w przyszłym”.

Niestety… Jeśli chodzi o udział Pattinsona, przyznała, że nie ma pojęcia, czy aktor ostatecznie dołączył do obsady.

Rob na wielbłądzie… jesteśmy ciekawi tego widoku, dlatego mamy nadzieję, że R-Patz jednak wystąpi w “Queen Of The Desert”!Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 21. Stycznia 2013

fb custom audience

adform