Jutro koniec świata!

Jak Harry Styles i Deena spędzą ostatnie chwile?

Zgodnie ze złowieszczą przepowiednią Majów, jutro – tj. 21 grudnia 2012 roku – nastąpi koniec świata. Na razie jeszcze nie wiemy, jak będzie wyglądać nasza zagłada. Czy będzie to zombie-apokalipsa? Czy w Ziemię uderzy meteoryt? A może zaleje nas wielka powódź? O tym przekonamy się jutro! Tymczasem zapytaliśmy kilka sławnych osób o to, jak zamierzają spędzić ostatnie chwile przed katastrofą…

“Myślę, że akurat jutro mamy coś do roboty” – mówi Harry Styles z One Direction. “A ja nie chcę jutro pracować… więc może koniec świata to dobre rozwiązanie” – dodaje ze śmiechem. Z kolei J. Cole ma konkretne plany: “Chciałbym skoczyć do Waszyngtonu na małą wycieczkę, no i zdążyć jeszcze z kimś się bzyknąć” – mówi.

Deena z EKIPY Z NEW JERSEY jest przerażona. Ostatnie chwile zapewne spędza na gromadzeniu zapasów w piwnicy, bo temat końca świata traktuje śmiertelnie poważnie: “Nikt nie bierze tego na serio! Oprócz mnie” – zapewnia. “Kiedy mówię wszystkim o tym, że powinni zbierać zapasy i wodę, nikt mnie nie chce słuchać” – dodaje zrozpaczona.

A Wy? Jak zamierzacie spędzać ostatnie chwile? Nawet, jeśli do końca świata nie dojdzie, warto robić rzeczy, na które od dawna miało się ochotę!

fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Czwartek, 20. Grudnia 2012

fb custom audience

adform