Bejbi blues

W kinach od 4 stycznia!

4 stycznia na ekrany kin wchodzi “Bejbi blues” – nowy film Kasi Rosłaniec. „Bejbi blues" to kolejny filmowy portret młodego pokolenia i równie kontrowersyjny, jak poprzedni film Rosłaniec – “Galerianki”. Jak zapewne pamiętacie, MTV wspiera tę produkcję od jej początków. Organizowaliśmy min. casting na odtwórczynię roli głównej w filmie. Teraz z przyjemnością objęliśmy go patronatem medialnym.

17-letnia Natalia (w tej roli Magdalena Berus) decyduje się na urodzenie dziecka, które ma razem ze swoim chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki). Inspiracją dla niej są wiadomości z kolorowych pism, w których można poczytać o rodzicielskich planach gwiazd show-businessu. Para nastolatków zamierza sprawdzić się jako rodzice… czy może raczej pobawić się w mamę i tatę. “Dziecko miało być sposobem na zapełnienie pustki w życiu, gadżetem do kochania” – mówi odtwórczyni głównej roli.

“Bejbi blues” porusza temat przedwczesnego macierzyństwa. Mamy nadzieję, że “Bejbi blues” zwróci uwagę szerszej publiczności i przybliży jej problem macierzyństwa nastolatek i zagadnień z nim związanych.

Film już został doceniony – będzie reprezentował Polskę na festiwalu filmowym Berlinale.Copyright: mtv.pl

Środa, 19. Grudnia 2012

fb custom audience

adform