Największy hit 2012!

Gratulacje, Carly Rae Jepsen!

2012 rok przyniósł nam sporo debiutów i hitów. Pojawiło się kilka nowych gwiazd, a z nimi – nowe piosenki, które na długo zawładnęły siecią i radiowymi falami. Był Gotye (i jego mocny hicior “Somebody That I Used To Know”), był fun. (wraz z potężnym kawałkiem “We Are Young”, który stał się hymnem światowej rodziny MTV), była też Carly Rae Jepsen i to właśnie jej “Call Me Maybe” zasługuje na miano największego hitu mijającego roku!

Dlaczego? Bo nie znajdziecie w tym roku bardziej wpadającego w ucho kawałka, niż “Call Me Maybe”. I nie znajdziecie drugiego takiego numeru, do którego fani (w tym Justin Bieber, topowe modelki i żołnierze U.S. Marines) zrobili setki autorskich klipów.

Niniejszym MTV ma przyjemność ogłosić, że “Call Me Maybe” to największy hicior 2012 roku!

“Bardzo Wam dziękuję!” – powiedziała Carly, kiedy dowiedziała się, że to właśnie jej kawałek uznaliśmy za największy hicior roku. “Nie spodziewaliśmy się, że ten kawałek odniesie aż taki sukces” – dodaje.

“Call Me Maybe” znalazło się na pierwszym miejscu TOP 10 przebojów roku 2012 według MTV. A jakie piosenki znalazły się na pozostałych 9 miejscach? Obczajcie TUTAJ

Call Me Maybe
Get More: MTV Polska

Copyright: mtv.pl

Piątek, 14. Grudnia 2012

fb custom audience

adform