Adele zgarnie...

...Oscara? "Skyfall" ma szansę na nominację!

Utwór “Skyfall”, który nagrała Adele na ścieżkę dźwiękową ostatniego filmu o Bondzie, ma szansę an Oscara. Właśnie ukazała się lista piosenek filmowych, które zakwalifikowały się do wyścigu o nominacje do tej prestiżowej nagrody – jest ich aż 75 (wśród nich znalazł się między innymi kawałek “Wide Awake” Katy Perry i “Breath Of Life” Florence And The Machine). Lista nominowanych ukaże się 10 stycznia, a samo rozdanie nagród odbędzie się 24 lutego.

Nominacja “Skyfall” do Oscara jeszcze nie jest pewna, pewna jest natomiast nominacja tego kawałka do innej dużej nagrody – Złotego Globa! Czy nominacja zamieni się w statuetkę? Tego dowiemy się podczas gali rozdania Złotych Globów – 13 stycznia przyszłego roku! Trzymamy kciuki za Adele.

Przez wielu miłośników Bonda, a także krytyków, “Skyfall” uznawany jest za najlepszy bondowski temat muzyczny, jaki kiedykolwiek towarzyszył filmowi o słynnym Agencie 007. Piosenka stała się wielkim hitem na Wyspach, bijąc na brytyjskich listach przebojów nawet “Diamonds” Rihanny.

Jak myślicie, ma szansę na Oscara?Copyright: mtv.pl

Piątek, 14. Grudnia 2012

fb custom audience

adform