Kristen o sobie

"Nie cierpię, gdy na mnie patrzą"

Gwiazda “Sagi Zmierzch” udzieliła ciekawego wywiadu dla australijskiej edycji magazynu “Marie Claire”. Aktorka dokładnie opisuje swój stosunek do pracy i popularności, ale – co ciekawe – milczy na temat ostatnich przejść związanych z Rupertem Sandersem. Zresztą, dziennikarze widocznie okazali się miłosierni, bo darowali sobie pytania na ten temat…

“Aktualnie jestem trochę znudzona. Chciałabym nad czymś popracować i niekoniecznie musi to być film. Spędzam dużo czasu z rodziną i powiem wam szczerze, że dużo śpię. Pracowałam ciężko przez ostatnie dwa lata i muszę złapać oddech. Ale chcę też zrobić coś nowego” – mówi aktorka. Kristen dodaje również, że bycie w centrum uwagi to ostatnia rzecz, na której jej zależy: “Nie lubię, kiedy ludzie się na mnie skupiają. Wielu aktorów tym żyje, ale ja tego szczerze nie cierpię”.

Kristen może być znudzona, ale ten stan rzeczy nie potrwa raczej zbyt długo! Aktorka potwierdziła ostatnio plotki o tym, że w nowym filmie wystąpi u boku Bena Afflecka. Czekamy na więcej wiadomości na temat tego projektu!

fot. Marie Claire

Copyright: mtv.pl

Czwartek, 13. Grudnia 2012

fb custom audience

adform