Snooki prowadziła...

...galę boksu! Zobacz foty!

Snooki została mamą małego Lorenza całkiem niedawno, jednak – choć uwielbia spędzać czas z maluchem – wcale nie zaszyła się w domu z butelką i smoczkiem. Wciąż ma siłę i czas, by brać udział w rozmaitych ciekawych projektach – na szczęście dla fanów! Niedawno była gospodynią… wielkiej imprezy organizowanej po walce bokserskiej w Las Vegas!

Gwiazda “Ekipy z New Jersey” interesuje się boksem już od dawna – założyła nawet swoją drużynę “Team Snooki Boxing”. W sobotę, po walce jej zawodnika Patricka Hylanda z Javierem Fortuną, Nicole wzięła udział w imprezie jako jej gospodyni i gwiazda wieczoru.

Chociaż Patrick przegrał, z jej twarzy nie schodził uśmiech. Opalona, z włosami ufarbowanymi na rudo i w srebrzystych legginsach Snooki prezentowała się całkiem, całkiem! Biorąc pod uwagę to, że niedawno urodziła synka, wróciła do formy błyskawicznie i wygląda czadowo!

Na imprezie towarzyszył jej tata – Jionni zaś został w domu i opiekował się małym Lorenzo. To dobrze, że Snooki ma wsparcie w swoim narzeczonym!

Zobaczcie galerię fotek z imprezy po walce! Jak podoba się Wam sobotni outfit Snooki?

fot. Getty Images

Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 10. Grudnia 2012

fb custom audience

adform