Jenelle i Courtland...

.Pobrali się!

Tak, to już oficjalne. Jenelle Evans, znana z “Nastoletnich Matek 2”, wyszła za mąż. Ona i jej narzeczony – Courtland Rogers – pobrali się we wtorek. Jenelle i Courtland decyzję podjęli błyskawicznie – dwa tygodnie po zaręczynach. Pobrali się w Północnej Karolinie, w obecności dwóch świadków (w tym samym urzędzie, w którym niejednokrotnie odpowiadali za wykroczenia). Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i bez pompy.

fot. Jenelle Evans/ Twitter

Rodzina bohaterki “Nastoletnich matek 2” jest w lekkim szoku, bo Jenelle i Courtland pobrali się ledwie dwa tygodnie po zaręczynach. Dla wszystkich z otoczenia państwa młodych było to zaskakujące, a także… niepokojące. “Nie spodziewaliśmy się tego” – mówi Ashley, siostra Jenelle. “Spotykali się ledwie cztery miesiące. Sądzę, że Jenelle, po tym wszystkim, co przeszła, powinna bardziej uważać i nie podejmować pohopnych decyzji” – dodaje.

Jednak klamka już zapadła, organy zagrały, obrączki wsunęły się na palce – po sprawie! Jenelle życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że nowa droga życia pozytywnie na nią wpłynie. Jak myślicie, odnajdzie wymarzone szczęście w tym związku? Copyright: mtv.pl

Czwartek, 06. Grudnia 2012

fb custom audience

adform