Druga część albumu Timberlake'a!

Justin w listopadzie planuje wydać sequel do „20/20”

Dopiero co miał miejsce wielki powrót Justina Timberlake’a do muzycznego świata, a okazuje się, że JT ma już kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Być może chce im wynagrodzić fakt, że od poprzedniego do najnowszego albumu minęło aż siedem lat i dlatego kolejny krążek wyda… już w listopadzie!

Okazuje się bowiem, że Justin zamierza wydać drugą część płyty 20/20. Chociaż oficjalna premiera tego albumu odbyła się dopiero dziś, to Justin już wcześniej udostępnił swoim fanom wszystkie kawałki na iTunes, żeby mogli przesłuchać nowe numery zanim zdecydują się na płytę… Najwyraźniej jednak to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów!

Sam JT w jednym z programów telewizyjnych przyznał, że ostatnio nagrał sporo piosenek wspólnie z Jayem-Z i ma nadzieję, że zostaną one kiedyś wydane. Z kolei członek zespołu The Roots, Questlove, podsycił plotki o drugiej części 20/20, gdy na jednym z for internetowych napisał: *20/20 cz. 2 już w listopadzie (10 piosenek teraz… i 10 piosenek później)*.

Cóż… trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę tytuł albumu, miałoby to sens! Podobno Questlove otrzymał te informacje od Timbalanda, który ma odpowiadać za produkcję nowego krążka…

Co prawda na razie są to tylko plotki – nawet jeśli dość wiarygodne. Fani jednak nie tracą nadziei, że JT zdążył się naprawdę stęsknić za tworzeniem muzyki i wynagrodzi im teraz długie lata oczekiwania…

A wy – chcielibyście posłuchać drugiej części 20/20?

Wtorek, 19. Marca 2013

fb custom audience

adform