Rihanna „777 Tour”

Dokument z trasy Riri ukaże się 6 maja!

W zeszłym roku, w ramach promocji krążka Unapologetic,Rihanna odbyła bardzo oryginalną mini-trasę koncertową. Jej wyjątkowość polegała na tym, że wszystko kręciło się wokół… liczby 7! Tournée zatytułowane 777 Tour objęło 7 miast, w których zagrała 7 koncertów dla publiczności składającej się z 777 osób. Riri podróżowała specjalnie wynajętym Boeingiem 777, a towarzyszyło jej grono wybrańców wylosowanych spośród dziennikarzy oraz członków fanklubu Rihanna Navy… Koncerty między 14 a 20 listopada odbyły się w Meksyku, Toronto, Sztokholmie, Paryżu, Berlinie, Londynie i w Nowym Jorku.

I chociaż tylko nieliczni szczęśliwcy wzięli udział w tym wydarzeniu, to został nakręcony specjalny dokument, na którym wszyscy fani Barbadoski będą mogli obejrzeć jej mini-trasę od kuchni. Film 6 maja wyemituje telewizja Fox.* Dzięki niemu widzowie poczują klimat tej tygodniowej wycieczki po siedmiu różnych państwach świata i zobaczą wszystkie jej najważniejsze momenty* – od dźwięku korków od szampana na pokładzie samolotu aż po chaos i zamieszanie za kulisami scen…

Sama Riri przyznała, że było to fantastyczne, ale wyczerpujące doświadczenie: To była duża odmiana – wykonywać swoją robotę, jednocześnie mając ze sobą około 200 gości. Oni wszyscy oczekiwali, że poprowadzę imprezę za każdym razem, gdy wsiadałam do samolotu po koncercie, ale tak naprawdę to był jedyny moment, kiedy mogłam chociaż trochę się przespać zanim dolecimy do kolejnego państwa… Czasami to była zaledwie dwugodzinna podróż i tylko tyle czasu miałam wtedy na sen.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała trasa Riri od kuchni?

Wtorek, 19. Marca 2013

fb custom audience

adform