Beyoncé w świetnej formie!

Schudła prawie... 20 kilo! Jak jej się to udało?

Beyoncé pojawia się na okładce kwietniowego wydania magazynu Shape. Bey na fotce ma na sobie rewelacyjny kostium kąpielowy, który przy okazji pokazuje, jak świetną figurą może się cieszyć młoda mama. Jednak droga do osiągnięcia dobrej formy wcale nie była dla niej taka prosta…

W wywiadzie Beyoncé opowiada m.in. o tym, jak po urodzeniu swojej córeczki Blue Ivy musiała szybko schudnąć. Tymczasem w ciąży przytyła… aż 27 kilogramów! Jak sama mówi: Nie miałam zbyt wiele czasu na zrzucenie wagi, bo pierwszy koncert miałam już trzy miesiące po porodzie – nie zrobiłabym tego nigdy więcej… Nie mam naturalnie szczupłego ciała. Muszę naprawdę ciężko pracować, żeby trzymać kondycję.

Bey dodała też, że jedną z aktywności, które zapewniają jej świetną figurę jest taniec. Do tego jednak dochodzą ćwiczenia cardio oraz dieta pełna warzyw i chudego mięsa. Jednak, jak twierdzi trener Marco Morges, w okresie tuż po ciąży, gdy Bey musiała naprawdę szybko zrzucić ciążowe kilogramy, jej dietę stanowił jeden wegański posiłek dziennie – i to właśnie dlatego tak szybko udało jej się schudnąć.

Bey jednak nie uważa, że tak szybki powrót do szczupłej sylwetki to coś, co warto wszystkim polecać. Sama mówi, że nigdy więcej nie zdecydowałaby się na tak szaleńczy wyścig po powrót do dawnej figury. Prawdopodobnie zresztą jest wiele metod, które są równie skuteczne, i choć zajmują może trochę więcej czasu, to z pewnością nie wymagają aż tyle czasu i wyrzeczeń!

Trzeba jednak przyznać, że Bey wygląda obłędnie… Nie sądzicie?

Środa, 20. Marca 2013

fb custom audience

adform