Kristen i Robert znowu razem?

Po powrocie Pattinsona z Australii wybrali się na randkę!

Robert Pattinson i Kristen Stewart nie widzieli się przez ponad dwa miesiące z powodu wyjazdu Roba do Australii, gdzie pracował na planie filmu ‘The Rover’. Nic dziwnego więc, że zaczęły się pojawiać plotki o kolejnym rozstaniu pary. Oni sami też nie wypowiadali się nigdzie na ten temat, co spowodowało, że fani gubili się w domysłach co do aktualnego statusu pary. Okazało się jednak, że wbrew pogłoskom o rozstaniu, RPatz i KStew spotkali się od razu po powrocie Roba do Los Angeles!

Fani spotkali ich w jednym z barów, a jeden z nich wrzucił od razu na Twittera fotkę, do której Rob i Kristen zapozowali razem z jedną z fanek. Do fotki dorzucił komentarz: Właśnie wpadłem na nich w barze karaoke koło mojego domu. Dodał też, że był to zwykły wypad, na który wybrali się wspólnie z paczką znajomych.

Inny ze świadków stwierdził: Kiedy podchodzili do baru, żeby zamówić drinki, Kristen trzymała go za kurtkę i flirtowała z nim. Byli słodcy, przytulali się i wyglądali, jakby byli za sobą bardzo stęsknieni. Podobno nawet dawali sobie krótkie buziaki, oglądając występy karaoke…

Krótko mówiąc, jeśli to prawda, to najwyraźniej nadal są parą!

Czwartek, 21. Marca 2013

fb custom audience

adform